CInMemoriam-Okladkazym lepiej się będzie orientował lekarz w historycznym kształtowaniu się swego zawodu, tym lepiej będzie rozumiał swą dzisiejszą pozycję i funkcję w społeczeństwie

/prof. W. Szumowski/

W myśl tej idei warto sięgać do wielkich autorytetów medycyny, wybitnych lekarzy i naukowców, których zasługi zapisały się trwale na kartach historii rozwoju jednej z dziedzin medycznych – pulmonologii. (…)

To krótkie wydanie niech będzie wyrazem wdzięczności i hołdu dla tych wielkich postaci, naszych nauczycieli, autorytetów i wspaniałych lekarzy.

/ze wstępu/

Wydawnictwo ALUNA z dumą i radością prezentuje najnowszą publikację - In memoriam… Zasłużeni dla polskiej pulmonologii. Jej karty przypomną Państwu wybitnych pulmonologów, bez których pracy i poświęcenia dziedzina ta wyglądała by dziś zupełnie inaczej. Z oddaniem i często narażeniem własnego życia walczyli oni o zdrowie swoich pacjentów i przyszłych pokoleń.

W książce znajduje się ponad 50 rozbudowanych biogramów, każdy zaś opatrzony został portretem narysowanym przez uznaną artystkę Paulinę Kopestyńską. Całości dopełnia twarda oprawa, z tłoczoną złotą folią okładką. Wszystko to czyni z In memoriam… pozycję wyjątkową, pamiątkową, o wielkiej wartości merytorycznej – i estetycznej.

Cena regularna: 54 zł*

Tytuł: In memoriam… Zasłużeni dla pulmonologii polskiej

Opracowanie: Grzegorz Krasowski, Agnieszka Krasowska

ISBN: 978-83-65536-00-6

Oprawa: twarda, tłoczona

Liczba stron: 284

Konstancin-Jeziorna 2016

Zamówienia prosimy wysyłać na adres: prenumerata@wydawnictwo-aluna.pl

Książka została sfinansowana ze środków Fundacji im. Jakuba hr. Potockiego

* zawiera 5 % VAT. Wysyłka dla 1 egz. gratis (list polecony ekonomiczny). Przy zamówieniu większej ilości lub wyborze innej formy dostawy koszt ustalany indywidualnie. Przed zapłatą konieczne jest złożenie zamówienia..