Warszawa, 20 maja: Rak Stercza

„III Warszawskie Seminarium UroRadioOnkologii – Rak Stercza” odbędzie się w dniu 20.05.2017 r. w Airport Hotel Okęcie przy ul. 17 Stycznia 24.

Celem trzeciej już edycji „Warszawskiego Seminarium UroRadioOnkologii” jest pogłębienie wiedzy urologów, radioterapeutów, nefrologów, onkologów, lekarzy rodzinnych oraz studentów medycyny dotyczącej planowania leczenia pacjentów z rakiem stercza, rakiem nerki i rakiem pęcherza moczowego prowadzącego do poprawy przeżywalności tych chorych.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski – kierownik Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Urologom, radioterapeutom, nefrologom, onkologom i specjalistom medycyny rodzinnej dedykowana jest konferencja. Program podzielony jest na 3 bloki tematyczne: rak stercza, rak nerki i rak pęcherza. W każdym z nich przewidziano wykłady dotyczące leczenia danego schorzenia, debatę wokół konkretnego przypadku klinicznego i dyskusję ekspercką.

Polecam uwadze stronę kongresową: www.uroweb.pl.

Osobą do kontaktu pozostaje:

Agnieszka Kawa

Nowowiejska 9, 05-822 Milanówek

tel. 602 767 735, e-mail: agnieszka.kawa@smpc.com.pl

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked