Zyrtec UCB angażuje internautów w pomaganie

UCB, producent leku przeciwalergicznego Zyrtec UCB, organizuje na swoim profilu na Facebooku akcję społeczną mającą na celu wsparcie finansowe Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Jedno polubienie lub jedno udostępnienie dedykowanego posta, przełoży się na realną kwotę przekazaną na cele medyczne organizacji.

Zyrtec UCB zachęca do wzięcia udziału w akcji społecznej, odbywającej się na facebookowym profilu leku (www.facebook.com/ZyrtecUCB). Widnieje na nim post, w którym UCB gwarantuje przekazanie wsparcia finansowego na rzecz podopiecznych stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 

Ostateczna wysokość ofiarowanej kwoty będzie zależała od aktywności internautów. Za każde polubienie wpisu dedykowanego, UCB przekaże stowarzyszeniu 1 zł, a za każde udostępnienie – 2 zł. Maksymalna kwota wsparcia to 20 000 zł.

 

Zebrane środki przekazane zostaną na cele medyczne stowarzyszenia, które wykorzysta je na leczenie dzieci zmagających się z objawami alergii oraz dla tych, które wymagają specjalistycznej opieki lekarskiej m.in. stomatologicznej, okulistycznej, kardiologicznej czy ortopedycznej.

***

Zyrtec UCB to doustny lek działający przeciwalergicznie, który jest dostępny bez recepty.

Więcej informacji na stronie www.zyrtec.pl

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom.

Więcej informacji na stronie www.wioskisos.org

Bezpośredni link do wpisu dedykowanego:

https://www.facebook.com/ZyrtecUCB/videos/374720746301767/?fref=ts

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked